13 пішоходів загинуло на дорогах Львівщини у жовтні

СУСПІЛЬСТВО


13 пішоходів загинуло на дорогах Львівщини у жовтні

16:24 8 листопада 2023 р.

Зокрема, через порушення правил проїзду пішохідних переходів сталося 96 ДТП з потерпілими, в яких травмувалося 94 особи і 5 людей загинуло.

Про це повідомила патрульна поліція Львівщини, пише Dailylviv.com.

За 10 місяців цього року на території Львівської області зафіксували 469 ДТП з потерпілими за участю пішоходів. В них травмувалося 443 особи й, на жаль, 59 людей загинуло.

Зауважимо, що 13 пішоходів загинуло у жовтні. Це кричущі цифри, які мають змусити задуматися усіх учасників дорожнього руху. Очевидно, що усі аварії сталися через порушення ПДР.

????Через порушення правил проїзду пішохідних переходів сталося 96 ДТП з потерпілими, в яких травмувалося 94 особи і 5 людей загинуло.

????Через перехід дороги у невстановленому місці сталося 51 ДТП з потерпілими, у яких травмувалося 46 осіб і 9 людей загинуло.

????Через невиконання пішоходами вимог сигналів регулювання сталося 4 ДТП, в яких травмувалося 4 людей і 1 особа загинула.

????Через неочікуваний вихід пішохода на проїжджу частину сталося 33 ДТП з потерпілими, у яких травмувалося 34 особи і 1 людина загинула.

????Через нетверезого пішохода сталася одна ДТП з потерпілими, в якій загинула 1 людина.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
джерела 1