170 тисяч в кишеню і пішов! Чинушу викрили – поки одні в окопах: спригнув зі служби за хабар. Шок!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Главу управління ДМС на Дніпропетровщині викрили в хитрій “схемі”. Богда Чегіль зміг бути одночасно і солдатом роти охорони, і головним міграційником в області.

Чиновника взяли на службу в ТЦК і як він дивним чином звільнився, коли роту охорони мали відправити на передову.

Так, на початку повномасштабного вторгнення Богдан Чегіль пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби. Це підтверджує наказ №38 щодо особового складу Шевченківського районного ТЦК і СП від 16 березня 2022 року. Згідно з ним, Чегіля зарахували на посаду солдата-стрілка в роту охорони відповідного ТЦК.

«Солдат Чегіль, як і десятки тисяч інших мобілізованих чоловіків в Україні, був поставлений на речове та майнове забезпечення, і почав отримувати зарплату військовослужбовця (приблизно 45 тис. грн на місяць). І все б нічого, але підлеглі Чегіля стверджують – постійно бачили керівника на робочому місці, а саме — в офісі Міграційної служби Дніпропетровської області», – йдеться у матеріалі.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Ба більше, як очільник відомства Богдан Чегіль підписав десятки документів навесні та влітку 2022-го, коли вже мав статус військовослужбовця і повинен був охороняти ТЦК.

Щоправда, прослужив так головний міграційник Дніпропетровщини недовго – до серпня 2022 року. А саме в той період роту охорони ТЦК «розформували», відправивши військовослужбовців в інші частини, зокрема й безпосередньо у зону бойових дій.

Розслідувачі встановили, що солдат-стрілець Богдан Чегіль на передову не поїхав, натомість через ВЛК довів свою непридатність до служби. Так, 31 серпня 2022 року, згідно з наказом №206 Шевченківського райТЦК і СП, він звільнився зі служби за станом здоров’я.

«До речі, отримавши компенсацію у зв’язку з хворобою, яка пов’язана із проходженням військової служби. Приблизна сума – близько 170 тис. грн. Знову ж таки, співробітники Міграційної служби нам повідомили, що Чегіль не брав лікарняних, виглядав добре та справно відвідував офіс. Про тяжку хворобу колеги їм нічого не було відомо», – пишуть журналісти.

Вони додали, що також посадовець досі через суди прагне добивається пенсійних виплат за часи своєї роботи у прокуратурі. А тепер може отримувати і пенсію військовослужбовця.

Залишити відповідь