25 є? ВОЮВАТИ! Зеленський, красава: це великий плюс! Після пониження призовного віку – НАТО аплодує!

Політика

Володимир Зеленський підписав указ про зниження призовного віку в Україні з 27 до 25 років.

Відповідний законопроект щодо зниження призовного віку з 27 до 25 років був затверджений Збройними Силами України ще у травні 2023 року, але лише після майже річного періоду глава держави підписав його. Закон набирає чинності з сьогоднішнього дня.

Аналітики з Інституту вивчення війни розкрили головні тези та вплив нового указу на ситуацію на фронті.

Зниження призовного віку — це один з кроків у час війни, який допоможе збудувати стійкий механізм формування Збройних Сил України. Це також дозволить створювати нові бойові частини та відновлювати існуючі.

Але є й одне негативне: нові підрозділи потребують забезпечення, і покищо США не поспішають із наданням нової допомоги.

Для відновлення та зміцнення бойових здібностей України все ще необхідна підтримка з боку Заходу.

У той же час, голова Міністерства оборони Російської Федерації Шойгу 2 квітня оголосив, що Збройні Сили Росії захопили 403 км² території України протягом першого кварталу 2024 року.

Але у ISW візуально можуть підтвердити лише захоплення 305 км² території України.

Аналітики зауважують, що це успіх ЗС РФ стався лише за того що , ЗСУ брак озброєння. Ця ситуація на фронті збільшує ризик прориву армії Путіна на інших ділянках фронту, які погано захищені від окупантів.

Обмеження у матеріальному забезпеченні України також забезпечують російським силам гнучкість у проведенні наступальних операцій, що може призвести до ускладнення та нелінійності можливостей для російських сил досягти значних успіхів в оперативному плані у майбутньому.

Залишити відповідь