3 години тому! Наші підняли прапор – колони прорвались: вже в центрі міста. Окупанти втікають!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Сили оборони України завдяки штурмовим діям взяли під контроль Андріївку Донецької області. Офіційно звільнення населеного пункту від російських окупантів підтвердили 15 вересня в Генеральному штабі Збройних сил України.

Майор Збройних Сил України та заступник командира 3 окремої штурмової бригади, Родіон Кудряшов, поділився з українськими ЗМІ інформацією про успішне відновлення контролю над важливим населеним пунктом. Він зазначив, що перед командою стоїть ще багато завдань і роботи, яку треба виконати.

«Ворог уже готовий відходити з цих напрямків. Ми його тиснемо, але не потрібно забувати, якою ціною це дається ЗСУ. На жаль, є втрати», – зазначив Кудряшов.

Відомо, під час блискавичної операції українські бійці оточили, відрізали від основних сил і знищили російський гарнізон Андріївки. Натепер тривають заходи із закріплення на цьому напрямку.

Під час штурму Андріївки ЗСУ знищили, зокрема: начальника бригадної розвідки ворога, трьох комбатів, а також майже всю піхоту 72 бригади, разом з офіцерами і значною кількістю техніки.

Крім того, захисники поповнили обмінний фонд на окупантів з офіцерськими званнями.

Оскільки бої ще тривають, остаточне число втрат росіян повідомлять пізніше.

«Ще багато роботи щодо звільнення населених пунктів Кліщіївка та Курдюмівка. Також ще багато роботи з розмінування, побудови нових логістичних шляхів», – додав Кудряшов.

Тепер ЗСУ продовжать тиск у напрямку залізниці, щоб не тільки звільнити населені пункти, а й поліпшити своє положення на околицях Бахмута.

Залишити відповідь