5 хвилин тому! УДАР ЗА УДАРОМ — наші його добивають: Кримський міст до риб! Опори вибухають, там котлище!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У ЗСУ нарешті з’явилися можливості зруйнувати Кримський міст. Зокрема, українські захисники здатні саме наявним озброєнням знищити міст.

Про це розповів військовий експерт, журналіст і спікер Генерального штабу ЗСУ в 2014-2017 рр. Владислав Селезньов.

Він наголосив на випадку ураження ракетами SCALP/ Storm Shadow російського «Аскольда», що перебував на території заводу «Залив» в Керчі.

«Справа в тому, що на одній широті з заводом розміщено споруди Керченського мосту. Якщо українська авіація здатна запускати SCALP на таку відстань і здатна зруйнувати частину інфраструктури заводу «Залив» і «Аскольд», відповідно, ми маємо технічні можливості і для ураження Керченського мосту», — пояснив Селезньов.

Та додав, що при цьому для руйнування Кримського мосту необхідна масована ракетна атака, бо ворог має потужну мережу ППО.

«Ну і, звичайно, потрібні ті ж ракети. Чи маємо ми достатню кількість таких ракет — невідомо», — підкреслив  Селезньов.

В той же час, за його словами, для того, щоб поцілити в Кримський міст нашими ракетами, українська армія має вийти на узбережжя Азовського моря

“Щоб мати можливість для реалізації таких планів. Бо будь-яка повітряна ціль, яка фіксується ворожими радарами, потрапляє в зону уваги російських винищувачів. А авіаційна техніка у ворожої армії значно краща, ніж наша”, — розповів Владислав Селезньов.

Нагадаємо, що Кримський міст вже неодноразово був виведений з ладу зусиллями української сторони. Росіяни намагаються відновити його логістичні можливості, але через постійну загрозу нового ураження він часто перекривається для руху транспорту.

Залишити відповідь