50 тисяч на кордоні! Екстрено з фронту — страшний задум Кремля: колонами в місто? Там жесть!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Надтяжкі бої проти ворога продовжуються по багатьох напрямках, однак саме на східному ворожа армія зосередила чимало своїх військ і, ймовірно, не готова відступати від вкрай символічних для російської пропаганди територій, як, наприклад місто Бахмут, поблизу якого ЗСУ мають останні місяці певні успіхи. Так окупаційні війська на Бахмутському напрямку зосередили 52 тисячі окупантів і сотні одиниць військової техніки. В той же час на всьому східному напрямку 150 тисяч російських військ і тисячі одиниць техніки.

Про це заявив представник Східного угруповання ЗСУ Ілля Євлаш.

В ефірі всеукраїнського телемарафону він розповів про те, що російські окупанти концентрують значні сили на Бахмутському напрямку.

«52 тисячі особового складу і близько 274 танків вони там утримують. Більше тисячі броньованих машин, також 150 артилерійських систем і трохи більше 120 систем реактивного залпового вогню», — зазначив Євлаш.

Окрім цього, за словами Євлаша російські окупанти вони тримають досить багато своєї техніки. Близько тисячі танків, близько 3 тисяч бойових броньованих машин, тисячу артилерійських систем і 600 систем РСЗВ. Досить велике угруповання», — додав представник ЗСУ.

Також Ілля Євлаш підкреслив, що втрати ворожих окупаційних військ в 7-8 разів вище українських, і це «суперечить будь-якій військовій логіці і науці».

Додамо,  нещодавно російські солдати самі поскаржилися на великі втрати на війні в Україні.

Окупанти критикують військове керівництво за те, що не були забезпечені артилерійською та повітряною підтримкою. Зокрема відео про скарги на великі втрати записувалось в районі Бахмутського напрямку, а саме в Кліщіївці, де постійно точаться запеклі бої.

Тоді вони заявляли, що підтримки з повітря не було, не було й засобів радіоелектронного захисту. Залишилося лише 25−30 відсотків від початкової чисельності війська.

Залишити відповідь