80 тисяч ВІДСІКЛИ? Пачками на розворот: Сирський не чекав – грандіозний улов, кидок від міста!

Політика

Путін віддав наказ на прорив ще одного бажаного для РФ міста, однак російські війська знову провалилися. Вони намагалися прорватися до ліній оборони навколо Часового Яру, але їх українські військові відкинули. Як відзначив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець у ефірі українського телеканалу, концентрація сил там не настільки велика, як це було раніше навколо Авдіївки. Він нагадав, що колишній рубіж був охоплений 80 тисячами військових РФ та великою кількістю бронетехніки. Зараз же, за його словами, Росія не має таких сил у цьому регіоні.

«Навколо Часового Яру, який розташований на височині, є фортифікаційні споруди. Були повідомлення, що противник пробивався до цих ліній оборони, але був відкинутий», — заявив він.

Згурець зазначив, що біля Часового Яру росіяни намагаються рухатися за кількома напрямками.

«З півночі від Богданівки та Іванівського, щоб вийти на Часів Яр з півдня, створивши два напрямки можливого оточення Часового Яру. Але це тільки теоретичні припущення, враховуючи напрямки основних атак противника».

Експерт додав, що при цьому головні зусилля росіян сконцентровані навколо і в самому Іванівському.

«Ворог перебуває в північній частині міста, потім іде дорога і ще є південна частина населеного пункту Іванівське. Є інформація, що зараз противник веде бойові дії саме в південній частині, але ці дії відбувалися й раніше… Наразі головним є те, які сили будуть використовувати наші війська для відбиття постійних ворожих атак в Іванівському й довкола Іванівського, щоб унеможливити подальший рух просування росіян до Часов Яру», — пояснив Згурець.

Російські війська активно атакують позиції українських військ за допомогою авіації, щоб просунутися східніше Часового Яру. Масовані авіанапади сприяють їхньому просуванню. Ворожі піхотні групи намагаються вести атаки, а десантники 80-ї галицької бригади відбивають їхні атаки поблизу Кліщіївки за допомогою британської артилерії та ударних дронів. Цю інформацію передала українська кореспондентка одного з телеканалів.

«Буває малими групами пересуваються, буває сунуть колонами. Пробують штурмувати ми їх відсікаємо на підходах», — каже військовий ЗСУ «Кеп».

Командир британської гармати 105-мм калібру твердить — насолоджуватись весняною погодою на Бахмутському напрямку немає часу. Бійці працюють на легкій аеромобільній десантній гарматі, яка швидко може переїздити з позицій на позицію. Помічник командира Руслан пояснює тонкощі роботи з британською технікою.

«Нею легко користуватися, навіть номер обслуги може зарядити і допомогти навідникові, якщо потрібно», — каже «Ірокез», помічник командира бригади.

Артилеристи забезпечують прикриття для оборонців з 80-ї бригади, які утримують ділянку фронту поблизу Кліщіївки. Роман, який служить у війську вже два роки, раніше працював барменом у цивільному житті. Тепер він відправляє вибухові коктейлі на ворожі об’єкти.

Після успішних атак на окупантів, Гармашам доводиться постійно змінювати свої позиції, щоб не стати мішенню для ворожих ударних дронів.

Бійці з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади збирають інформацію за допомогою розвідувальних та ударних дронів, щоб слідкувати за рухами ворога, визначати нові цілі для артилеристів та відбивати ворожі атаки поблизу Кліщіївки.

Ось так наші воїни з усіх сторін зводять нанівець плани ворога по захопленню ще одного стратегічно важливого міста.

Залишити відповідь