Шахтар сенсаційно втратив очки у матчі з Вересом

Політика

У матчі восьмого туру української Прем’єр-ліги Верес та донецький Шахтар зіграли внічию 1:1. Поєдинок відбувся 27 вересня на стадіоні Авангард у Рівному.

Перший тайм був досить нудним, але друга половина гри стала значно цікавішою. Шахтар відкрив рахунок на 64-й хвилині завдяки реалізації пенальті Судаковим після фолу на Криськіві. Проте за десять хвилин до кінця матчу Верес зрівняв рахунок: Кльоц влучно пробив здалеку.

Донеччани намагалися вирвати перемогу, але не змогли реалізувати кілька можливостей, зокрема, удар Невертона головою влучив у поперечину.

Таким чином, Шахтар втратив очки втретє у цьому сезоні УПЛ, маючи в активі 13 очок, тоді як Верес набрав шість.

Раніше ми писали, що донецький Шахтар впевнено переміг київську Оболонь з рахунком 4:0 у 7-му турі української Прем’єр-ліги.Також нагадаємо, що воротар Барселони та збірної Німеччини Марк-Андре тер Стеген вибув до кінця сезону через травму, отриману під час матчу з Вільярреалом (5:1).

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.