АГОВ-ВИ ПРОСПАЛИ НАСТУП! ЗСУ повалили вперед: немислимий ривок — кілометр за кілометром, звільняють все!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Українські військові продовжують просуватися на лівому березі Херсонської області.

Наразі бої тривають біля села Кринки. Про це зазначають. аналітики американського Інституту вивчення війни. Повідомляється, що просування ЗСУ на Херсонщині підтвердили російські мілблогери. За їхніми словами, наші війська змогли розширити зону контролю біля західної частини Кринок.

Аналітики зазначають, що окупаційні війська продовжують завдавати удари по позиціях Сил оборони термобаричними боєприпасами з важкої вогнеметної системи ТОС-1А «Солнцепек».

Крім того, за даними російських джерел, українські сили також провели атаки в бік Пойми (12 км на схід від Херсона і 4 км від річки Дніпро) і Піщанівки (13 км на схід від Херсона і 3 км від річки Дніпро).

Незважаючи на погіршення погодних умов, українські та російські війська на різних ділянках фронту атакують позиції один одного. Найважчою залишається ситуація в районі Авдіївки, але прориву нашої оборони, про що періодично сурмлять російські пабліки, не сталося. Україна потребує посилення військової підтримки з боку союзників – і цьому ракурсі можуть бути зрушення під час наміченого цього тижня 17-го засідання формату «Рамштайн».

Примітно, що напередодні цього заходу, 20 листопада, до Києва прибув із візитом голова Пентагону Ллойд Остін. Саме заради обговорення довгострокового бачення підтримки ЗСУ. Президент України Володимир Зеленський визнав, що війна може тривати набагато довше, ніж нам хотілося б. Але наголосив, що Україна та її союзники не мають права опускати руки.

Залишити відповідь