Alyona Alyona розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям

ЖИТТЯ

Популярна українська реперка Alyona Alyona поділилась не дуже приємною новиною. Нещодавно зірка відверто розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям. Про це зірка повідомила в соцмережі Instagram. Alyona Alyona заявила, що нещодавно здавала всі необхідні аналізи. Втім, їхній результат виявився дуже невтішним.

Виконавиці призначили ще декілька аналізів, аби дізнатись причину захворювання. “З приводу моїх попередніх аналізів. Я здавала багато чого, мені прийшли результати й вони не дуже класні. Мені сильно вилізла резистентність від такого стресового способу життя. А ще у мене дуже сильно почав рости холестерин. У мене ще такого не було. І трішки піднялася сечова кислота. Це мої стандартні проблеми… проблеми людини в тілі”, – відверто розповіла Alyona Alyona.

Також реперка пригадала, що майже рік тому їй робили операцію, після якої призначили гормональне лікування. Від прийому медикаментів у співачки збільшилась густота крові. Саме через це їй призначили ще одні аналізи, які потрібно здати. Підписники підтримали реперку та побажали якнайшвидшого одужання. А ще вони попросили Alyona Alyona частіше виходити на зв’язок та розповідати про своє самопочуття.

Читайте також: Alyosha показала, як виглядала у 17-річному віці

Залишити відповідь