Alyosha показала, як виглядала у 17-річному віці

ЖИТТЯ

Популярна українська співачка Alyosha потішила своїх підписників новою світлиною. На сторінці в Instagram знаменитість опублікувала архівне фото, показавши, який вигляд мала у підлітковому віці. На чорно-білому кадрі Alyosha постала в джинсах з низькою талією та білосніжному топі.

Свій образ майбутня співачка доповнила легким макіяжем. А ще тоді в неї було розкішне довге волосся. За словами Alyosha, на архівній світлині їй 17 років. Також у підлітковому віці вона мала чудову фігуру. На світлині можна розгледіти її підтягнутий животик та кубики преса.

“20 років тому! Що я можу повторити, так це волосся. Більше жодних ножиць!” – підписала публікацію співачка. Схоже, найбільше Alyosha сумує за своїм довгим волоссям. Наразі його довжина не така, як була у 17-річному віці. Архівний кадр співачки відразу сподобався фоловерам. Вони засипали зірку компліментами та приємними словами.

У коментарях підписники повідомили, що Alyosha майже зовсім не змінилась. Вони додали, що у 17-річному віці співачка мала чудовий вигляд. Також фоловери побажали їй завжди залишатись такою красивою й молодою. А ще вони попросили Alyosha частіше ділитись архівними світлинами.

Читайте також: Вагітна Лілія Ребрик повідомила стать майбутньої дитини

Залишити відповідь