Анастасія Приходько вщент розкритикувала Потапа, який відпочиває в Дубаї з росіянами

ЖИТТЯ

Нещодавно в мережі з’явилась інформація, що відомий репер та продюсер Потав виїхав за кордон. Чоловіка помітили на відпочинку в Дубаї в компанії росіян. Поки що Потап ніяк не прокоментував цю ситуацію. Однак, фоловери відразу розкритикували репера, засипавши безліччю негативних коментарів.

Відома співачка Анастасія Приходько теж відреагувала на цю ситуацію. Зірка українського шоу-бізнесу вщент розкритикувала Потапа. Своє обурення знаменитість висловила в соцмережі Instagram.

“Можна його в один казан до Фаріон (діячка, яка розкритикувала військових, що розмовляють російською – прим. ред.). Давайте і надалі йому вірте, коли він починає співати в Україні українських пісень, тому що тут йому вломлять по саме не хочу, а коли не в Україні, то можна під свічечку поплескати в долоньки з країною 404”, – різко заявила Анастасія Приходько.

Співачка часто критикує зірок, які перебувають за кордоном під час війни. Вона ніколи не боїться висловлювати свої думки, тому завжди говорить те, про що думає. Зі словами Анастасії Приходько погодилась чимала кількість підписників. Вони заявили, що ситуація з Потапом неабияк їх обурила. Фоловери чекають, коли репер пояснить свій відпочинок в Дубаї в компанії росіян.

Читайте також: Alyona Alyona розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям

Залишити відповідь