Apple Watch: огляд 4 серій

ЖИТТЯ

Смартгодинники Apple — чи не найпопулярніші серед любителів таких гаджетів. Причина проста: вони надійні та точні, а також пропонують багато корисних функцій. Загалом уже можна вибрати розумний годинник у чотирьох серіях, які відрізняються одна від одної опціями та візуалом. У чому особливість кожної лінійки, розкажемо далі.

Series 8 для тренувань та повсякденних активностей

Одна із найпопулярніших серій, яку називають «золотою серединою» — S8. Серед головних переваг:

  • функція дисплея «завжди ввімкнено»;
  • оновлений датчик для фіксації температури тіла;
  • широкий вибір опцій для тренувань.

Проте ця лінійка не підходить для плавання. Також не дуже зручна для користування на яскравому сонці — інформація може зчитуватися не надто добре.

Бюджетні та точні SE2

Ця серія поєднала в собі гаджети з найпотрібнішими функціями. Дехто називає лінійку спрощеною та бюджетною версією Series 8. Годинники працюють на тому ж процесорі S8, що гарантує швидкодію та точність роботи. Проте в цих моделях менші екрани: 40 та 44 мм, а також звужені можливості для відстеження показників стану здоров’я: неможливо фіксувати температуру тіла та ЕКГ. Але є пульсометр.

Ще одна відмінність — в SE2 немає функції «завжди ввімкнено», швидкої зарядки, корпус не захищений від пилу. Водночас SE2 тішить набором опцій: є екстрений виклик, функціонує спортивний Fitness Plus, доступне налаштування Family Setup та зручна оплата покупок через Apple Pay. Є хороша система навігації. Зважаючи на всі параметри, плюси та мінуси, вибирати варто Apple Watch в Харкові тієї серії, що відповідає запитам.

Series 5 із сучасним компасом та екраном, що не гасне

Ця серія доступна в кількох варіантах: у корпусі з алюмінію, сталі, кераміки чи титану. Розміри дисплея такі ж, як у SE2: 40 та 44 мм. У лінійці використано сучасну технологію LTPO OLED з динамічною частотою кадрів, що дає змогу споглядати безперебійно активний екран та водночас економити енергоспоживання. До переваг належить також висока яскравість дисплея.

Щоправда, Series 5 не призначена для професійного дайвінгу. Проте має магнітний компас, хорошу вбудовану пам’ять (32 ГБ) та десятки дизайнів дисплея. Купити такий смартгодинник чи з іншої лінійки Apple зручно в інтернет-магазині Алло.

Ultra для туризму та екстремального відпочинку

Найсучасніше рішення — Apple Watch в серії Ultra. Такий гаджет є прикладом поєднання ударостійкості, вологозахисту, автономності та багатофункціональності. Моделі вирізняють великим дисплеєм 49 мм, який є вдвічі яскравішим, ніж в інших лінійках Apple. Також серед переваг:

  • точність та швидкість навігації;
  • оновлений застосунок для дайверів плюс високий вологозахист;
  • точність датчиків вища, ніж у попередніх серій;
  • до 36 годин автономної роботи;
  • швидка зарядка;
  • просунуті спортивні функції.

Відповідно, вартість таких смартгодинників теж вища. Але для тих, хто шукає багатофункціональний та максимально надійний гаджет для посилених тренувань та виняткових досягнень, Apple Watch Ultra стане правильним вибором.

Добавить комментарий