Авдіївку відбили? Несіть бокали! РФ капітулює: ЗСУ вигризли все — тотальний розгром на фронті, наші вжарили!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

У Генштабі України заявили, що напередодні Сили оборони України відобразили атаки російських загарбників у районі Кераміка, Степового, Первомайського, Тоненького та Авдіївки.

Аналітики з американського Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на фронті минулої доби.

Зокрема, російські воїнкори продовжують заявляти про просування на півдні Авдіївки з боку ЗС РФ на 400 метрів. Але аналітики з ISW не знайшли жодних підтверджень цим заявам.

Крім того, російські пропагандистські канали пишуть, що нібито російська армія просунулась у районі залізниці біля Степового. Проте українські ЗМІ повідомляють, що ворог зазнав великих втрат, намагаючись просунутися у цьому районі. Спікер Таврійської групи військ України Штупун заявив, що 7 листопада ворог зазнав втрат в живій силі в кількості 585 осіб. Піхота ворога знову пішла у бій без підтримки бронетехніки.

Представник ЗСУ Антон Коцукон заявив, що армія Путіна на Авдіївському напрямі налічує до 40 тисяч осіб резерву. При цьому поки що неясно, скільки вже з них було введено в бій.

За словами Коцукона, останніми тижнями ворог настає вже невеликими групами від 10 до 20 осіб. При цьому використовують велику кількість дронів, щоб знайти артилерію ЗСУ. Глава Авдіївської ГВА Барабаш заявив, що противник готується до третьої хвилі атаки на місто, але поки що йому заважає погодні умови.

Російські блогери заявили, що ЗСУ досягли незначного успіху в районі Водяного, коли контратакували позиції ЗС РФ.

Крім того, аналітики ISW повідомляють, що українські війська продовжують наступальні операції на Мелітопольському напрямку. Попередньо, українські сили за підтримки бронетехніки продовжували атаки поблизу Роботино та Вербового протягом останніх кількох днів.

За словами ISW, 8 листопада російські війська продовжили локальні наступальні операції вздовж лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, але не досягли будь-яких підтверджених успіхів.

Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки поблизу Сіньківки, Іванівки, Берестового, Новоєгорівки та Серебрянського лісництва.

Начальник служби зв’язків з громадськістю командування сухопутних військ ЗСУ підполковник Володимир Фітьо заявив, що російські війська на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках втратили 1826 осіб особового складу та 200 одиниць військової техніки, включаючи 22 танки та 54 бойові броньовані машини, у період з 1 по 1 листопада.

Міністерство оборони Росії заявило, що елементи російського Західного угруповання військ відбили дві атаки українських військ на південний схід від Куп’янська в районі Тимківки 8 листопада.

Генштаб також поінформував про те, що українські бійці продовжили штурмові операції на південь від Бахмута 8 листопада, відбили російські атаки поблизу Богданівки, Хромового, Івановського, Кліщіївки та Андріївки.

Інститут повідомив, що російські війська продовжили наступальні операції поблизу Бахмута і, як повідомляється, просунулися 8 листопада. Російські блогери стверджували, що російські війська трохи просунулися від Берхівки у напрямку Богданівки.

Російський блогер стверджував, що російські війська також успішно контратакували поблизу Клещіївки, а інший блогер стверджував, що російські війська повернулися до населеного пункту. Однак ISW не спостерігала візуальних підтверджень цих тверджень.

Голова військової адміністрації Авдіївки Віталій Барабаш заявив, що російські війська, ймовірно, готові провести третю хвилю штурмів Авдіївки, але погода буде перешкоджати використанню російської техніки.

Повідомляється, що українські війська досягли незначних успіхів під час контратак під Авдіївкою 8 листопада. Російський блогер заявив, що українські війська досягли часткового успіху під час контратаки на російські позиції біля Водяного.

Зазначимо також той факт, що українські війська 8 листопада не проводили жодних заявлених чи підтверджених наступальних операцій на західних та південно-західних околицях Донецька чи у західній частині Донецької області.

Залишити відповідь