Байден і Трамп домовилися про дебати: коли відбудуться

Події України, Світ

Штаб президента США Джо Байдена запропонував республіканцю Дональду Трампу два раунди дебатів у червні та вересні. Той погодився.

Як повідомляє Politico, особливість пропозиції Байдена у тому, що він хоче провести дебати в обхід двопартійної Комісії з президентських дебатів, яка їх організовує з 1980-х років.

Голова передвиборчої кампанії Байдена Джен О’Меллі Діллон в листі до Комісії пояснила, що вважає нинішній формат дебатів застарілим, а дати їхнього проведення – запізнілими. Також вона нагадала про досвід дебатів 2020 року, коли модератор не зупиняв викрики Трампа, який постійно перебивав Байдена.

О’Меллі Діллон запропонувала провести перші дебати в червні – «після того, як, ймовірно, завершиться кримінальний судовий процес над Дональдом Трампом у Нью-Йорку і після того, як президент Байден повернеться із зустрічі зі світовими лідерами на саміті G7». Другі вона запропонувала провести у вересні.

У відповіді в соцмережах Трамп заявив, що «готовий і хоче провести дебати з “Криворуким Джо” (Crooked Joe) у два запропоновані терміни – в червні і вересні».Досі невідомо, де саме відбудуться ці дебати і в які конкретно дати, а також чи будуть сторони залучати для модерування провідні телеканали – як це було на дебатах, організованих Двопартійною комісією.

Раніше президент США Джо Байден відмовився пообіцяти, що візьме участь у дебатах з майбутнім кандидатом на виборах від республіканців Дональдом Трамом. Це залежатиме від дій його ймовірного опонента.

Найбільші медіа-організації США закликали американського президента Джо Байдена і його попередника Дональда Трампа, який висунув свою кандидатуру на цьогорічні вибори, до проведення дебатів.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

Залишити відповідь