Байден крикнув НІ! Коли Зеленський сів за стіл – початок переговорів? Путін кусає лікті.Зупинити це!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Захід робить велику помилку, вимагаючи від президента України Володимира Зеленського сідати за стіл переговорів із Москвою. Адже у цих вимогах немає жодного сенсу. Миру не бажає Москва, а не Україна.

Про це на своєму акаунті в соцмережі Х написав американський дипломат, експосол Сполучених Штатів у Росії Майкл Макфол.

«Так багато людей на Заході дають Зеленському непрохані поради про те, що він повинен робити. При цьому вони ігнорують очевидний факт, що саме Путін є головною дійовою особою, яка ухвалює рішення в цій війні. Так дивно», — написав Макфол.

Він запевнив, що президент РФ наразі не має наміру вести конструктивні переговори з Києвом про припинення війни. Він хоче війни, хоче її продовжувати.

«Путін не хоче зараз вести переговори. Жодні заклики до Зеленського про те, що він нібито має піти на переговори, не переконають Путіна теж зробити це», — констатував Макфол.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський наголосив, що не можна говорити про мир за будь-яку ціну, оскільки РФ та Путін не хочуть закінчити війну.

«Чи важко на полі бою? Так. Але тепер дружити чи сісти за дипломатичний стіл з Росією? Ні!», — сказав Зеленський.

«Воля України перемогти Росію Володимира Путіна залишається сильною — і в моральному стані немає безвиході. Люди втомилися від постійних повітряних нальотів, втомилися від обстрілів. Але якщо ви їх запитаєте, чи готові ви віддати Росії наші землі? Чи готові ви особисто до компромісу з Путіним? Вони скажуть вам, що ми готові стояти далі», — підкреслив Зеленський.

Залишити відповідь