Байден та Сі проведуть зустріч 15 листопада, уже йдуть останні приготування – ЗМІ

СВІТ

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Президент США Джо Байден і глава КНР Сі Цзіньпін планують провести двосторонні переговори в Сан-Франциско 15 листопада. Про це повідомляє японське інформаційне агентство новин Kyodo, із посиланням на високопосадовця США, передає УНН.

Деталі

Перші за рік переговори віч-на-віч між лідерами США та Китаю скоріш за все відбудуться 15 листопада, коли лідери Азіатсько-Тихоокеанського регіону зберуться на щорічну економічну зустріч, повідомляє Kyodo із посиланням на високопоставлені джерела в США. Чиновник, який побажав залишитися неназваним, зазначив, що Сполучені Штати та Китай активно ведуть останні приготування до зустрічі між Байденом і Сі.

Про те, що Китай готовий вести переговори зі Сполученими Штатами на «всіх рівнях», заявив також віце-глава Китаю Хань Чжен, виступаючи на Форумі нової економіки Bloomberg у Сінгапурі.

Цитата

«Ми готові зміцнювати комунікацію та діалог зі Сполученими Штатами на всіх рівнях, розвивати взаємовигідну співпрацю, належним чином вирішувати розбіжності та спільно вирішувати глобальні виклики», – сказав Хан, якого цитують іноземні ЗМІ.

Президент США Джо Байден заявив, що планує зустрітися з лідером Китаю Сі Цзіньпіном, сподіваючись на «конструктивну розмову», на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (APEC) у листопаді в Сан-Франциско.

Раніше

УНН повідомляв, що Президент США Джо Байден і президент Китаю Сі Цзіньпін домовилися зустрітися на полях саміту Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва в листопаді в Сан-Франциско.

У жовтні губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом став першим з губернаторів США, хто з 2017 року провів зустріч з главою Китаю Сі Цзіньпіном в Китаї.

Залишити відповідь