«Білгород, Брянськ, Курськ, Вороніж, Ростов, Москва — чекайте нас»: РДК та «Легіон Свободи» відзвітували про виконання спецоперації на території РФ та втрати у своїх підрозділах (відео)

ПОДІЇ УКРАЇНИ


У російського антипутінського добровольчого формування РДК, яке зайшло у Бєлгородську область РФ, втрат немає. Є тільки поранені. В свою чергу «Легіон Свободи» також відзвітував про те, що в них загинуло 2 бійців та отримали поранення 10 солдатів. У РДК заявили : «У нас є лише двоє 300-х «, — повідомив Денис White Rex.

За його словами, деякі населені пункти Бєлгородської області добровольчі формування контролювали добу — стільки тривала активна фаза операції, яка в іншому форматі триває досі.

«У черговий раз, коли ми пересікаємо кордон РФ, ми бачимо, що військово-політичне керівництво не готове до такого. Вони багато розповідали, що укріпляють лінію (кордону — ред.), витрачають мільярди — зуби дракона, пости, якесь там суперспостереження.

Коли доходить до справи, все це сиплеться. Чим потужніше ми заходимо, тим більше часу їм потрібно для прийняття рішень», — сказав він».

В свою чергу «Легіон свободи» заявив: «Наша боротьба продовжується: операція в Грайворонському районі пройшла успішно і її мета була досягнута. Противник розгромлений, частина ганебно втекла; ми затрофеїли велику кількість техніки та взяли полонених. Ми не зрадимо ідею Вільної Росії, надії росіян, повернемо до Росії правду та справедливість. Ми прийдемо знову. Білгород, Брянськ, Курськ, Вороніж, Ростов, Москва — чекайте нас».

У заяві також зазначено: «У Білгородській області ми стали свідками безпринципності та жорстокості путінських військ: поки легіонери проходили населені пункти, не чіпаючи місцевих жителів, ствольна артилерія та авіація ЗС РФ працювала у мирних містах. Це та сама турбота про громадян, про яку говорять у Кремлі? Ми довели, що путінські війська виявилися зовсім не готові до організованого опору росіян і готові стерти з землі свої ж землі, щоб не показати слабину.

Але правда у тому, що ЗС РФ деморалізовані та непідготовлені. Вони практично не чинили опору, незважаючи на велику чисельну перевагу. Тому що наша мета: не гаманці та влада, а визволення та справедливість у Росії, а правда, як ми знаємо, завжди перемагає.

Разом із РДК на території Росії ми використовували техніку, яку свого часу армія кремлівських зомбі відібрала у ЗСУ під Бахмутом. Цю техніку ми успішно «перетрофували» і повернули назад».

«Загальні втрати за операцію склали 2 особи загиблими та 10 пораненими. На противагу лицемірним заявам пропагандистів, які не можуть перемогти і тому малюють нам величезні втрати.

Загиблим – вічна слава, а живим – честь! Ми ще повернемося додому: і до Білгорода, і до Москви, і до Владивостока. Росія буде вільною!», — резюмували в легіоні.джерело