«Білі янголи» евакуювали з Мар’їнської громади ще трьох дітей

СУСПІЛЬСТВО

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

У селі Лютеж на Київщині відновив роботу реабілітаційний центр для людей з інвалідністю, який був пошкоджений під час бойових дій у 2022 році.

Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

Заклад відбудували завдяки допомозі Товариства Червоного Хреста України та Червоного Хреста Люксембургу.

Зазначається, що ремонт Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для людей з інвалідністю тривав майже 10 місяців. Відновили головний корпус, де було пошкоджено дах та знищено одну зі стін. У низці корпусів замінили вікна, провели поточні ремонти внутрішніх приміщень.

Читайте також: Океан та гори для людей з інвалідністю. Доступний відпочинок від волонтерів

«Якісну реабілітацію тут можуть одночасно проходити 136 осіб. На базі центру працюють терапевти, ортопеди, невропатологи, психотерапевти, психологи, фізіотерапевти та педіатри», – написав Кравченко.

Реабілітація тут можна пройти безоплатно. Серед послуг: локомоторна терапія, вертикалізація, лікувальні масажі, різні види фізіотерапії, лікувальна фізкультура, реабілітація у воді. У перспективі реабілітацію тут проходитимуть і військові.

Кравченко додав, що загалом на Київщині вже відновили повністю або частково понад 100 об’єктів охорони здоров’я області.

Нагадаємо, у Вінниці на базі Центру реабілітації «Поділля» почала діяти школа орієнтування у просторі та мобільності для людей з порушеннями зору.

Також у Києві в Інституті раку відкрили перше в Україні реабілітаційне відділення при онкологічному медзакладі.

Фото: facebook.com/RuslanKravchenkoKyiv.

Залишити відповідь