Білий дім прокоментував проєкт фінансування роботи уряду США без допомоги Україні

СВІТ

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр назвала пропозицію фінансування уряду без допомоги Україні та Ізраїлю, яку запропонував спікер Палати представників, несерйозною та “рецептом для ще більшого хаосу з боку республіканців”. Про це йдеться у заяві на сайті Білого дому, передає УНН.

Деталі

У заяві йдеться, що республіканці “втрачають дорогоцінний час, на несерйозну пропозицію, піддану критиці представниками обох партій”.

“Ця пропозиція є рецептом для ще більшого хаосу з боку республіканців і веде до чергових шатдаунів, крапка”, – йдеться у документі.

За словами Жан-П’єр, призупинення роботи федерального уряду “поставить під загрозу” досягнення цілей у сфері національної безпеки та внутрішньої політики, у тому числі “змусить військовослужбовців працювати без оплати”.

Прес-секретар Білого дому наголосила, що республіканцям у нижній палаті Конгресу “слід перестати витрачати час на внутрішньопартійні чвари, робити свою справу і працювати у двопартійному форматі для запобігання шатдауну”.

Контекст

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон подав законопроект про тимчасове фінансування федерального уряду, де пропонує не включати до нього допомогу Україні та Ізраїлю та гроші на захист південного кордону США.

Залишити відповідь