Богдан Шелудяк показав свою лікарняну палату, в якій лежить два тижні

ЖИТТЯ

Відомий український шоумен Богдан Шелудяк продовжує своє лікування. Нещодавно чоловіку діагностували рідкісне захворювання, через яке він не міг ходити та розмовляти. Блогер старається якнайчастіше виходити на зв’язок та спілкуватись з фоловерами.

Нещодавно Богдан Шелудяк показав свою палату, в якій лежить вже два тижні. В соцмережі Instagram чоловік поділився новим роликом. В ньому блогер продемонстрував жахливий стан палати, в якій знаходиться. В ній облуплені стіни та подерта підлога, що дуже засмутило багатьох фоловерів.

Також Богдан Шелудяк поділився, як почувається після двох тижнів лікування. “Дивні відчуття. Майже два тижні просто випали з життя. Лежав і чекав, поки стане легше. Наче я був у якомусь сонному паралічі, де все бачив і розумів, але скований по руках і ногах”, – відверто зізнався шоумен.

А ще блогер розповів, що хтось надіслав йому букет червоних троянд. “Пам’ятаєте, я вас просив не надсилати мені молитви, бо мені здається, що ви мене відспівуєте. Мені надіслали квіти. Трохи шок. Дякую, що без вінка”, – жартівливо прокоментував ситуацію Богдан Шелудяк. Фоловери підтримали чоловіка теплими словами та побажали швидкого одужання.

Читайте також: Катерина Кузнецова повідомила, що її чоловік-росіянин планує зробити українське громадянство

Залишити відповідь