Боєць з Тернопільщини нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» (фото)

Життя
Боєць з Тернопільщини нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» (фото)

Тернопільський обласний ТЦК СП розпочинає цикл розповідей на тему «Медаль знайшла свого героя».

Сьогодні розповідь про нашого земляка з Гусятинщини Дюлая Віталія Йосиповича.

Молодший сержант Дюлай Віталій Йосипович добровольцем пішов захищати Батьківщину ще на початку повномасштабного вторгнення в березні 2022 року. За розподіленням потрапив у 28-му окрему механізовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу.

За період служби зарекомендував себе як відповідальний, обізнаний, ініціативний військовослужбовець. Є взірцем виконання військового обов’язку, мужності та героїзму. Неодноразово його сміливі дії та виважені рішення сприяли успішному виконанню завдань підрозділу та збереження життя особового складу. Віталій проявив себе як грамотний військовослужбовець при виконанні вогневих завдань.

2 вересня 2022 року, виконуючи бойові завдання в районі населеного пункту Правдине Херсонської області, під час наступальних дій російськими загарбниками та артилерійського обстрілу противника проявив особисту мужність та героїзм, вміло завдаючи вогневого ураження по російських окупантах, сприяв знищенню великої кількості живої сили противника, командно-спостережного пункту та польового складу БК. У результаті залишив ворога спроможності нанесення вогневого ураження по позиціях ЗСУ.

За проявлену мужність та успішне виконання завдань під час бою Віталій Йосипович нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» наказ від 21.11.2023 року №2747.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги!

#ЗСУСухопутні війська ЗС України

Залишити відповідь