Було Катерині 45, коли не стало матері. Тоді їй здавалося, що і для неї життя закінчилося, та, насправді, все тільки починалося. Через кілька тижнів після цього до її подвір’я під’їхала дорога автівка. Катерина навіть не могла припустити, що це вирішив її відшукати її рідний брат по батькові

ЖИТТЯ

Катерина самотньо жила на окраїні села в своїй хатині. Відколи не стало матері, залишилася вона одна на цьому білому світі.

Мама так і не розповіла Катерині таємницю її народження, отак привела її га світ, і сама ростила.

А в селі таке не люблять, тому діставалося від цікавих жіночок не лише матері Катерини, яка так нікому і не повідала, хто батько її дитини, але і самій Катерині.

Дівчинка росла відлюдькуватою, людей боялася, бо вважала їх злими. Що її мама їм зробила, що вони всі так на неї накинулися?

Вчилася Катруся добре, тому після школи поїхала в місто в інститут поступати. Закінчила його, і могла мати велике майбутнє. Та Катерина не могла залишитися в місті, бо вдома на неї чекала матуся, яка почала сильно хворіти.

То ж дівчина повернулася в село, влаштувалася на роботу в райцентрі, і стала доглядати свою маму.

Заміж Катерина не вийшла, бо з роботи завжди поспішала додому. В селі її так ніхто і не засватав, а за межі району вона виїжджала дуже рідко.

Було Катерині 45, коли не стало матері. Тоді їй здавалося, що і для неї життя закінчилося, та, насправді, все тільки починалося.

Через кілька тижнів після цього до її подвір’я під’їхала дорога автівка. Катерина навіть не могла припустити, що це вирішив її відшукати її рідний брат по батькові.

Чоловік назвався Андрієм, сказав, що нещодавно не стало його батька, і він просив віднайти його позашлюбну дитину, маючи на увазі її, Катерину.

Жінка, може б, і не повірила, та зовнішня схожість з Андрієм не залишали їй сумнівів – перед нею стояв її рідний брат по батькові.

Андрій розповів, що їхня родина дуже багата, і що після батька він отримав величезний спадок. Але оскільки він дізнався про те, що у нього є сестра, то за батьковим проханням віднайшов її і спробує хоч частково їй щось компенсувати.

Відтоді Катерина з подружилася з Андрієм, його дружиною і дітьми. Нові родичі швидко прийняли її в своє коло. Дружина Андрія була приблизно ровесницею Катерини, тому стала для неї подругою.

Через кілька місяців Катерина переїхала в місто, в одну з квартир свого батька. Тепер у неї почалося нове життя, про яке вона колись навіть і мріяти не могла.

Але і це ще не кінець історії. Катерина вийшла заміж і навіть ще дитинку народила. До Андрія якось в гості зайшов його товариш, побачив Катерину і закохався.

Так що прийшло до Катерини щастя, нехай пізнє, але таки її знайшло…

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Залишити відповідь