Десанту кінець! Чорний день для флоту – кораблі на дно: перебили всіх. Нарешті!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Знищення російського великого десантного корабля «Мінськ» після успішної атаки Збройних Сил України на судоремонтний завод у тимчасово окупованому Севастополі ставить перед окупантами складнощі у плануванні евакуації своїх військових підрозділів із анексованого півострова. Це було відзначено представником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Андрієм Юсовим.

“[Знищення великого десантного корабля] ускладнює навіть самі думки про майбутні десантні операції проти українських міст і портів. А також ускладнює операції можливо евакуаційного характеру для окупаційного корпусу з тимчасово окупованих причорноморських територій. Тобто це все має сенс», — пояснив він.

Андрій Юсов також зауважив, що знищення ВДК є незворотною втратою для росіян, оскільки такого типу кораблів вони зараз не виготовляють.  

Як повідомлялося раніше, у серпні 2023 року в порту Новоросійська Краснодарського краю РФ морські дрони атакували російський великий десантний корабель «Оленегорский горняк». Судно зазнало серйозних пошкоджень. Відзначимо, 2007 року його назвали найкращим десантним кораблем Північного флоту РФ.

Нагадаємо, у ГУР підтвердили інформацію про знищення російських підводного човна та великого десантного корабля у тимчасово окупованому Севастополі 13 вересня.

Тоді українська моніторингова група monitor у соцмережі Х  показала чіткіші супутникові знімки після атаки на бухту Севастополя. Там чітко видно знищені російські підводний човен і великий десантний катер.

«Це остаточне прощавай. Про відновлення не може і йтися. З чим вас усіх і вітаємо ще раз», — йдеться у повідомленні.

Добавить комментарий