Діти у мене дуже хороші, мої сини – це моя гордість. Я завжди на них можу покластися. Знаю, що вони завжди прийдуть мені на допомогу. А ось про свого чоловіка я такого сказати не можу. Він пішов від мене 15 років тому, а тепер повернувся, і проситься, щоб я його назад прийняла

ЖИТТЯ

Я заміж вийшла по любові, чоловікові двох синочків народила, але це не врятувало нашу сім’ю, і ми 15 років тому розлучилися.

Мені було боляче, але я мала бути сильною заради дітей, а тепер, коли діти виросли, чоловік нагулявся, і хоче до мене повернутися, проситься, щоб я його пробачила і ми знову жили разом.

А у мене дуже змішані почуття. От знаєте, є такі люди, які спочатку нароблять різних гидот у молодості, а потім, у старості, починають тиснути на жалість своїх близьких.

Саме з такою людиною я і прожила все життя.

Спочатку у нас все було добре, я двох синів народила, а коли вони підросли, то на роботу вийшла, щоб чоловікові легше було тягнути родину.

Діти у мене дуже хороші, мої сини – це моя гордість. Я завжди на них можу покластися. Знаю, що вони завжди прийдуть мені на допомогу.

А ось про свого чоловіка я такого сказати не можу. Є у нього одна слабкість, любив він задивлятися на інших жінок.

А згодом він почав гуляти. Я спочатку нічого про це знала, але навіть коли дізналася – не пішла від нього, заради синів все це терпіла.

Але мені весь цей час було прикро і боляче. З чоловіком ми хоч і жили в одній квартирі, але як сусіди.

Я чекала, поки діти виростуть, а тоді вже можна буде щось вирішувати. На що чекав чоловік – важко сказати. Йому просто було так зручно жити.

Спочатку одружився старший син, а за кілька років і молодший. І лише після того, як наші діти почали жити своїм життям, я наважилася подати на розлучення.

Чоловік не просився, навпаки, зрадів. Ми розлучилися, і продали нашу спільну квартиру, грошима поділилися, і я купила собі відразу невелику однокімнатну квартиру. Куди чоловік подів гроші – мені не відомо.

З цього моменту кожен із нас жив своїм життям. Я стала вільною жінкою. Зі мною продовжували спілкуватися і допомагали мені наші сини.

Про те, як живе мій чоловік, я іноді дізнавалася від дітей.

Ось так ми прожили 15 років.

За цей час мій чоловік жодного разу не поцікавився мною, ми не бачилися і навіть не зідзвонювалися. Але мене це зовсім не хвилювало.

І ось через стільки років мій чоловік раптом до мене прийшов. Знайшов мене, бо адресу йому діти дали. Виглядав він не дуже добре, хоча раніше вважав себе господарем життя і дивився на всіх доволі зверхньо.

Спочатку ми навіть не знали, про що з ним розмовляти. Я запропонувала йому обід. Ми поїли, а потім він вибачився за все, що зробив, і сказав, що хоче жити зі мною.

Я була дуже здивована. Виявляється, мій чоловік став дуже сильно хворіти. Розгульне життя дало свої результати. Виглядає він і справді кепсько.

Я навіть не знала, що йому відповісти. Адже його повернення в моє життя через 15 років стало для мене повною несподіванкою.

Тепер я не знаю, що робити? З одного боку, ми прожили разом так багато років. А з іншого боку, ми 15 років жили окремо і не цікавилися життям одне одного.

Чому я мушу зараз хвилюватися за свого чоловіка? Не повинна! Але я чомусь за нього хвилююся і дуже за нього переживаю…

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь