Діти залишилися на призволяще! ШОК — ТЦК вже геть: вся країна лютує! Та як вони могли? Негайно покарати!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Співробітники ужгородського ТЦК силою забрали водія автобуса, який віз дитячу збірну з тхеквондо.

Водій, який привіз дітей з Вінниці до Ужгорода на змагання, заночував у хостелі, куди приблизно о 1:30 ночі увірвалися співробітники ТЦК із поліцейськими і насильно забрали його разом з іншими чоловіками до військкомату. Чоловік намагався пояснити, що є єдиним водієм для дитячої групи спортсменів, однак співробітники ТЦК не взяли його слова до відома.

Про це повідомив журналіст Віталій Павловський.

«Водій Ikarus, що перевозить діток з Вінниці на Ужгород, з готелю на спорткомплекс та знову в готель, заночував в хостелі «Монада», де його в 01:30 ночі разом з іншими чоловіками закрутили військові разом з поліцією! Пояснення, що він єдиний водій з групою спортсменів збірної України, їм не аргумент! Всіх на нічну комісію, у військкомат!», – заявив журналіст.

За його словами, у чоловіка у військкоматі відібрали телефон і не дали зв’язатися з рідними та тренерами, щоб попередити про ситуацію. Після військово-лікарської комісії його одразу направили до навчального центру в Чернігові.

У Закарпатському ТЦК та СП заявили, що вони разом з поліцією перевіряли дотримання правил військового обліку та виявляли ухилянтів.

«…Представниками спільних груп було виявлено громадянина, який не надав інформації про перебування на військовому обліку. Представники Нацполіції доставили його до Ужгородського РТЦК та СП для уточнення військово облікових даних. При уточненні з’ясувалося, що у громадянина законних підстав на відстрочку по мобілізації (які передбачені 23 статтею закону України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію) немає, і останній безпідставно уникає військової служби в Збройних Силах України»,– заявили у військкоматі.

Тим часом журналістам вдалось зв’язатись з водієм автобуса. Він заявив, що перебуває у військовій частині Рівненської області. Водій підтвердив, що від нього забрали мобільний телефон та документи.

Залишити відповідь