Допоміг окупантам депортувати тисячі людей із Херсонщини: стало відомо, яке покарання чекає українця

ПОДІЇ УКРАЇНИ

Під час тимчасової окупації Херсонщини він став на бік російських окупантів.

Колишньому заступникові начальника та начальнику відділу “Голопристанської виправної колонії № 7” у Херсонській області повідомили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни. Інформацію цю оприлюднила Херсонська обласна прокуратура.
ДНР, тюрьма


За слідчими даними, під час тимчасової окупації Херсонщини, цього підозрюваного призначили керівником ілюзорно створеної окупантами Голопристанської установи виконання покарань.

На своєму псевдопосту він розташовував засуджених, яких привезли з інших виправних установ правого берега Херсонщини. Потім їх транспортували спецавтівками до схожих установ, які знаходилися в росії та на тимчасово окупованих територіях України.

Це сталося восени 2022 року за наказом вищого керівництва, і разом з працівниками системи покарань рф підозрюваний сприяв примусовому переміщенню, тобто депортації понад 1700 ув’язнених. Йому загрожує 12 років ув’язнення.
суд

Також варто зазначити, що колишньому начальникові “Північної виправної колонії №90” загрожує 12 років ув’язнення за порушення законів та звичаїв війни, включаючи депортацію понад 1700 осіб.

Крім цього суд розгляне справу двох колишніх працівників виправної колонії, які під час окупації Херсона перейшли на бік рф. Їх обвинувачують у державній зраді в умовах воєнного стану


Лише перевірена інформація у нас в

Телеграм-каналі

Сила Слова. Не ведіться на фейки!

Залишити відповідь