Дружина Романа Сасанчина зі сльозами на очах розповіла про проблеми в сімейному житті

ЖИТТЯ

Дружина популярного українського виконавця Романа Сасанчина вирішила поділитись відвертими подробицями особистого життя. Нещодавно вона зі сльозами на очах розповіла про проблеми у шлюбі. Про це Іванна Сасанчин повідомила в соцмережі Instagram. Кохана артиста відверто зізналась, що останнім часом їй надзвичайно важко.

За словами блогерки, буденні турботи її неабияк виснажили, тому дівчина мріє про відпочинок. Також Іванна Сасанчин обурилась, що повинна самостійно займатись всіма домашніми справами. Вона зовсім не відчуває підтримки від чоловіка, тому постійно має знесилений вигляд. Також Іванна Сасанчин додала, що інколи замислюється над тим, аби все покинути.

“Мене так за*бало чути “дай-подай”. Почуваюся прислугою. Я вже дійсно дуже близька до того, щоб здатися і обрати простіший шлях”, – відверто повідомила дружина артиста. Дівчина додала, що ні в якому разі не жаліється на своє життя. Наразі Іванні Сасанчин дуже важко, тому вона потребує допомоги й підтримки.

Дружина артиста відверто розповіла про проблеми у їхньому шлюбі. На зізнання дівчини відразу відреагували фоловери. Вони підтримали блогерку теплими словами та додали, що кохана артиста обов’язково подолає всі труднощі в сімейному житті. Також підписники порекомендували Іванні Сасанчин більше відпочивати та приділяти час собі.

Читайте також: Анастасія Приходько вщент розкритикувала Потапа, який відпочиває в Дубаї з росіянами

Залишити відповідь