Дружина Тимура Мірошниченка розповіла, як просувається процес всиновлення їхньої другої дитини

ЖИТТЯ

Відоме подружжя Тимур та Інна Мірошниченки виховує трьох дітей. Нещодавно закохані всиновили 2-річного Марселя. Відомо, що у хлопчика чимало проблем зі здоров’ям. Проте, зіркові батьки огортають його любов’ю й турботою. Нещодавно дружина Тимура Мірошниченка розповіла, що подружжя наважилось на всиновлення ще однієї дитини.

На цей раз жінка самостійно займається цим процесом. У програмі “Слава+” Інна Мірошниченко поділилась деякими деталями всиновлення другої дитини. “Коли дитина буде зареєстрована в нашому районі, то чоловік тут подає в суд. І нам сходити один чи два рази в суд набагато простіше, аніж ходити три місяці на навчання”, – розповіла кохана телеведучого.

Також Інна Мірошничнко додала, що самостійно вирішує питання щодо всиновлення, адже чоловік не може долучитись до цього процесу. Дружина шоумена повідомила, що ходитиме на курси та знайомитиметься з дитиною без коханого. Інна Мірошниченко щиро сподівається, що їм вдасться всиновити ще одну дитину.

Подружжя неабияк хоче подарувати комусь щасливе дитинство. Також кохана телеведучого часто показує світлини з їхнім 2-річним сином Марселем. Жінка неабияк звикла до хлопчика. Вона полюбила його, неначе рідного та жодного разу не пожалкувала про всиновлення.

Читайте також: Важкохворий Богдан Шелудяк показав, як виглядає після двох тижнів лікування

Залишити відповідь