Дружина Тимура Мірошниченка відверто розповіла, чому в їхнього 2-річного сина сталась істерика

Автор | 13 Лютого, 2024

Дружина відомого ведучого Тимура Мірошниченка вирішила розповісти про їхнього дворічного сина Марселя. Хлопчик ще досі проходить адаптацію у новій сім’ї. Інна Мірошниченко робить все можливе, аби він почував себе в безпеці. Жінка огортає сина любов’ю та турботою.

Нещодавно дружина Тимура Мірошниченка відверто розповіла, що у хлопчика сталась істерика. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. За словами жінки, така неприємна ситуація сталась в потязі.

“І саме вчора так і сталося. В поїзді. Абсолютно раптово в секунду щось віднесло дитину кудись далеко, де нас немає. Це така істерика, яку зрозуміти лише тим, хто проживає аналогічний досвід. Бо на щастя діти в сім’ях таке не покажуть. Я теж плакала. Заспокоювала в темряві, а сама плакала. Бо так боліло, що воно може бути з ним завжди. Що якась порожнеча, страх можуть час від часу тягнути його в прірву”, – відверто розповіла Інна Мірошниченко.

Також дружина ведучого повідомила, що зробила все можливе, аби заспокоїти сина та переконати його у зворотньому. Жінка зізналась, що інколи їй буває дуже складно знайти спільну мову з хлопчиком. Однак, Інна Мірошниченко постійно з ним спілкується, проявляючи свою безмежну любов й турботу.

Читайте також: Зірка “МастерШеф” Тетяна Литвинова потрапила до лікарні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *