Дuвовuжні “вunадкові” збігu , що відбулuся nеред вторгненням або nланu здачі Українu!

СУСПІЛЬСТВО

“ВИПАДКОВІ ЗБІГИ” АБО ПЛАНИ ЗДАЧІ УКРАЇНИ

ПЛАН “А”

Нагадаю дивовижні збіги, що відбулися перед вторгненням:

 • На кордоні з Білорусією в момент вторгнення не виявилося наших військ, лише прикордонники.
 • З аеродрому в Гостомелі відвели більшу частину військ нацгвардії, залишивши лише 150 срочників для несення караульно-постової служби.
 • Аеропорт Жуляни залишився взагалі без охорони. Ані поліції, ані нацгвардії. Генерал Кривоніс, який на той час не мав жодної посади і добровольці заливали маслом злітні смуги Жулян і взяли аеропорт під охорону.
 • За тиждень до вторгнення генерал Залужний отримує наказ передислокувати всі війська з харківського напрямку до зони ООС, і просто “не встигає” це зробити, тим самим рятуючи Харків від окупації.
 • Наприкінці 2021 року відбувається розмінування всіх проходів із окупованого Криму на територію України і орки за добу опиняються аж під Миколаєвом.
 • Передані Великобританією та США майже всі Джавеліни, NLAW та Стінгери на момент вторгнення лежать на складах на Яворівському полігоні, і лише мізер передано до ЗСУ.
 • Тетяна Чорновол та Сергій Пашинський вивозять – рятують Стугни та Нептуни, не маючи на те жодних повноважень, а посадові особи, які зобов’язані це робити, зникли.
 • Окружний Адміністративний Суд Києва, який знаходиться у власності судді Вовка приймає від адвокатів Януковича позов про незаконне усунення його з посади президента, незважаючи на закінчення строку давності.
 • Найперша колона орків складається не з ударних частин, а із СОБРу, з кийками та щитами. СОБР їде не воювати, а розганяти мітинги і був дуже здивований, коли їх почали палити.

Можна довго продовжувати цей перелік. Сюди лягає і раптова пропажа президента-регента Єрмака на тиждень, і парадна форма орків, і боєкомплект з харчами на 3 дні, і списки осіб, які підлягають знищенню в орків та багато іншого.

Висновок – це не випадкові збіги. Верховна влада в особі Зе та Єрмака своїми діями здавали країну ворогові.

В інтерв’ю генерал Муженко докладно розповідає про розформування у 2021 році дивізіону ППО вздовж Київського моря, що створило комфортні умови орківському десантові на Гостомель, і про зрив держоборонзамовлення на 2019-2021 роки, і про ракети «Гром», і про тероборону, і хто захищав Київ в перший тиждень вторгнення. І скрізь від влади – “палки в колеса” і стирчать вуха опричників Зе та Єрмака.

Загальновідомо, що орки одразу ходили будинками з трьома списками

 • Власників зброї.
 • Учасники АТО та українські активісти.
 • Відомі та шановані в Україні люди.

Зброю одразу вилучали. І якщо зі списками власників зброї все зрозуміло, продажний мент із дозвільної системи в Києві міг злити базу, то хто складав два інші списки, причому дуже докладні списки? Невже дільничні поліцейські? А головне, хто ж давав вказівку цим гвинтикам системи складати такі списки?

І ось зараз я бачу, що невдала спроба здати Україну під час вторгнення провалилася, але Зе та президент-регент Єрмак не заспокоїлися і знайшли нові, більш витончені способи здачі країни ворогові.

ПЛАН “Б”

План здачі, на мою думку, складається із трьох компонентів:

 • Позбавити ЗСУ нормального забезпечення.
 • Посваритися і розірвати відносини з союзниками.
 • Довести неспроможність України як держави.
⬇️
⬇️

 Це лише на перший погляд мародерство у Міністерстві Золотих Яєць нібито є крадіжка та корупція. Ні. Крадіжка – це для відведення очей. Мета – завдати тисячі порізів ЗСУ відсутністю нормального забезпечення.

Найвитонченіша бюрократія, продаж американських гуманітарних аптечок IFAK та купівля за бюджетні гроші китайського медичного лайна, постійна нестача палива, ПММ та БК у військах, афери з формою, брониками та касками. Список можна продовжувати довго.

Мордор навчається, запускає свою військову промисловість на 300%, викуповує сотнями тисяч дронів у Китаю. Що робить наш уряд? Виділяє 40 ярдів в розвиток дронів і ставить командувати грошима академіка – рига. А чому б не віддати ці гроші волонтерам, які давно та успішно цим займаються? Netpeak, Армія дронів, Пташки перемоги, Дикі шершні – це всі успішні волонтерські проекти, які постачали вже тисячі дронів до ЗСУ. Де тут держава? А держава, в особі зеленої влади, як завжди, гадить своїй країні.

Дрони – лише один приклад. Я вже втомився писати про елементарні речі, які тягнуть волонтери, які держава могла б вирішити по клацанню пальців. Наприклад, прилади нічного бачення та тепловізори. Але немає. Вмирайте, українці, зеленій владі не до вас.

Перші два тижні вторгнення, коли довкола Києва було суцільне рубилове, ні Зе, ні президента-регента Єрмака не було ні видно, ні чутно. А потім, коли ЗСУ відігнали московитів від Києва, Сум, Чернігова, і коли цей гундосий організм на увесь світ почав асоціюватися з героями України, а Світ став запрошувати його в пристойні місця по всій планеті, криворізький бичок почав вчитися бикувати з розпальцовкою.

І кульмінацією став Вільнюський саміт НАТО, де хамство гаранта перевищило всі допустимі межі. Навіщо це все? Тільки для одного – щоби від України відвернулися. Поки для мене загадка, усвідомлював цей непоголений недомірок у спортивних штанах, що він витворяє, чи його грали у темну? Але результату досягнув. Після Вільнюського саміту Заходу найвеличніший лідер сучасності Зе став прозорим і зрозумілим.

А потім почався срач із Польщею. І я вже впевнений, що захід був запланований. Зіпсувати відносини з країною-хабом постачання озброєнь та боєприпасів – що може бути краще під час війни для ЗСУ? За чотири роки зеленої влади у випадковості я вже не вірю.

А зараз увімкнули говновентилятор на Ізраїль на рівному місці. Навіщо? Щоб ізраїльські медики звернули свої польові шпиталі та поїхали до себе додому? Це не дебілізм. Це витончене шкідництво.

Україну, в особі правлячого кварталу 95, офіційно не запросили на саміт G20, про що голосно заявило МЗС Індії. Неголений гундосий організм у м’ятому спортивному костюмі просто всіх дістав своєю жлобською поведінкою. Дивно, що ніхто не ірже зараз, якось не по приколу, так?

Ну і як без фейлд стейт (Неспроможна держава)?

Тут на сцену випускають Люсю Арестовича. Влада зрадників завжди потребує служби безпринципних негідників та негідниць. І ось Арестович, улюбленець зеленої аудиторії, отримує чергове завдання з центру, і починає активно просувати ідеї в маси про неприпустимість розлюднення руZZкіх, що називати руZZкіх орками неправильно, про побудову печерного націоналізму в Україні, і все це на тлі оргазму Латиніної від таких слів, у спільному ефірі. Незабаром Арестович підтвердить, що Буча, Ірпінь, Ізюм та ще десятки українських міст і сіл в окупації – постановка київського режиму, щоб очорнити російських визволителів.

Арестович – не той персонаж, який каже те, що думає. Він каже те, за що платять. Зараз заплатили за те, щоб мочити Україну – будьте ласкаві.

І він не один. Марафон – те саме.Українці! Не вірте Зеленському. Не вірте Шмигалю. Не вірте зеленій продажній Раді. Вас здають ворогові, вас здають оркам. Так само, як здали Маріуполь, Херсон, Ірпінь, Бучу та ще сотні місць. Вірте ЗСУ, ТРО, ССО та всім, хто бореться з ворогом у Силах Оборони України!Туман війни зараз не дає змоги спрогнозувати результати українського наступу. У мене особисто очікування позитивні. Але негативного в ефірі з надлишком. Тому напишу про прогноз генерала Бена Ходжеса. Генерал сказав, що Україну оркам не перемогти. Навіть якщо орки окупують частину, або всю територію України, то розмах опору та партизанської війни буде небачений в історії, і росія ніколи вже не правитиме Україною.

Ми переможемо!