“Дуже важка втрата”: у запеклих боях на Бахмутському напрямку загинув 22-річний лейтенант з Львівщини

Війна

У четвер, 4 квітня 2024 року Львівщина зустрічатиме українського захисника, лейтенанта Арсена Мартинюка, який повертається додому на щиті. Молодому Герою назавжди залишиться 22 роки.

Про це повідомляє Бродівська міська рада, передає “Це моя Україна“.

“Вони не обирали війну, але війна вибрала їх. Найтяжчі чорні звістки приходять на Бродівщину про загибель молодих, активних українців, які мали будувати майбутнє нашої країни, але полягли у бою за свободу.
1 квітня у Бахмутському районі загинув Арсен Русланович Мартинюк. Він був лейтенантом, начальником розвідки штабу самохідного артилерійського дивізіону військової частини. Тепер йому назавжди двадцять два.
Завтра, 4 квітня, о 14:00 Бродівська громада зустріне загиблого героя «на щиті» на вул. 22 Січня біля скверу 900-річчя (магазин «Орися»). Колона пройде до Дому Скорботи на 22 Січня. Там відбудеться парастас. У пʼятницю о 12:00 відбудеться прощання з загиблим. Скорботна колона пройде від 22 Січня до церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, де відбудеться чин похорону. Опісля через площу Ринок супроводимо полеглого Героя до центрального кладовища.
Просимо спільної молитви за душу воїна” – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.
 22-річний лейтенант Арсен Мартинюк

Залишити відповідь