«Дві новини: тривожна і дуже тривожна»: Великий спародіював Шойгу, який прозвітував про ситуацію в Бєлгородській області (відео)

СУСПІЛЬСТВО

Зірка «Квартал-95» Юрій Великий записав нову пародію, в якій цього разу показав розмову Володимира Путіна та Сергія Шойгу про ситуацію у Бєлгородській області. Артист, як і завжди, продемонстрував свій гострий гумор і точно описав те, що відбувається в Росії, передають Патріоти України.

Новий ролик зірка розмістив на своїй сторінці у YouTube. У ньому від імені Шойгу він доповів президентові Росії про події у Бєлгороді, заявляючи, що «все йде за планом».

«Я все прояснив з приводу Бєлгородської області. Дивіться, є дві новини: тривожна і дуже тривожна. Як мені пояснили, якщо коротко, – ключ кордону переламаний навпіл. На територію області зайшли якісь російські військові, на російській бронетехніці, з якимось новим російським прапором. Усі ці факти свідчать, що це сто відсотків українська ДРГ. Вони мирне населення не чіпають, тому – це точно не наші», – сказав у пародії Великий.

Українці залишилися в захваті від нової роботи знаменитості, прокоментувавши відео: «Юрію аплодую стоячи, браво! Сил і терпіння українським воїнам та народу! Слава Україні! Україна житиме», «Мистецтво Юрія Великого – це приклад того, як гумор може бути геніальним», «Мирне населення не чіпають – точно не наші. І смішно, і сумно. Дякую за черговий шедевр».Source by [author_name]