Двоюрідний брат Елвіса Преслі балотується на посаду губернатора у США

СВІТ

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Далекий родич легенди рок-н-ролу Елвіса Преслі балотується на посаду губернатора штату Міссісіпі у США, пише УНН з посиланням на AFP.

Деталі

46-річний демократ Брендон Преслі провів шість років на посаді мера Нетлтона, невеликого містечка на північному сході Міссісіпі, всього за кілька кілометрів від місця народження короля рок-н-ролу.

“Мій двоюрідний брат виріс неподалік Тупело”, – сказав він в одному зі своїх передвиборчих відеороликів, тримаючи в руках пожовклу фотографію Елвіса і додаючи з посмішкою: “Ви, мабуть, чули про нього”.

Політик є двоюрідним братом співаку, який заробив світову популярність такими хітами, як Suspicious Minds, Jailhouse Rock, Hound Dog та All Shook Up.

Він народився лише за кілька днів до несподіваної смерті американської суперзірки від серцевого нападу 16 серпня 1977 року у віці 46 років.

Його перспективи на перемогу, як повідомляється, обмежені з огляду на те, що республіканці контролюють у штаті ключові посади. Але розрив між Преслі та чинним губернатором-республіканцем Тейтом Рівзом, який претендує на переобрання, за останні тижні значно скоротився. Губернатора Міссісіпі обиратимуть 7 листопада.

Залишити відповідь