Експрокурор Костянтин Кулик – агент рф “Птічка”. Порошенко нагородив його орденом. А Юрій Луценко порівняв з апостолом

ЖИТТЯ, СУСПІЛЬСТВО

Центр Протидії Корупції

На фото – агент рф Птічка. Тобто колишній прокурор Костянтин Кулик.
За даними СБУ, під час проведення інформаційних диверсій проти України Кулик займався псевдоправовим “обґрунтуванням” фейків на користь кремля.

Нагадаємо, хто такий цей Кулик:

⭕ Колишній військовий прокурор Матіос призначив Кулика прокурором сил АТО, попри інформацію про те, що його кумом був лідер харківського руху “оплот” і зрадник жилін.

⭕ Кулик став першим фігурантом статті про незаконне збагачення. Витрати Кулика на квартири і машини перевищили доходи на кілька мільйонів. Але він вийшов сухим з води, бо Конституційний Суд вбив статтю про незаконне збагачення.

⭕ Президент Порошенко відзначив Кулика, який перебував під слідством НАБУ, орденом з нагоди Дня Конституції. Цікаво, він вже тоді був Птічкою чи тільки планував працювати на ворога?

⭕ Колишня народна депутатка Чорновол ось так захищала Кулика: “Ремонтується дорога – там частка Кулика, йдете до лікаря і отримуєте послугу – там частка Кулика, ваша дитина йде в школу – там частка Кулика, це зробив Кулик”.

⭕ Ексгенпрокурор Луценко, який у свій час призначив Кулика на високу посаду в прокуратурі, пішов ще далі і порівнював того з апостолом Павлом: “Кулик дає дуже серйозний суспільний результат, на який бояться піти інші. Тому так, я частково захищаю…. Не забувайте, що апостол Павло перед цим був Савлом”. Який треш.

Але тут нічого дивного, бо саме Луценко запрошував агента рф Деркача на святкування свого дня народження.
Де зараз Кулик? Рік тому наші колеги з BIHUS.Info повідомляли, що Птічка пересиджує війну у Німеччині. Тобто у найважчий для країни момент втік за кордон.

Але сподіваємось, Птічка, як і Буратіно, рано чи пізно відповість за все.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь