Екстрена евакуація! Колони з Криму – окупанти все: ОФІЦІЙНО! Півострів здають, без бою!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Російські загарбники вивозять секретну військову документацію з тимчасово окупованого Криму.  

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Зазначається, що на початку травня окупанти «евакуювали» військову документацію з півострова на територію Росії. 

«Також вони вивезли шифрувальне обладнання з органів військового управління збройних сил Росії», – йдеться в повідомленні. 

Центр подякував українським партизанам на тимчасово окупованих територіях за надану інформацію. 
 
Зазначимо, що українські партизани на тимчасово окупованих територіях України не лише передають цінну інформацію про переміщення та дії ворога, а й ведуть пряму діяльність з перешкоджання окупантам.  

Так нещодавно у Криму партизани підірвали залізничний шлях, яким користуються окупанти. Внаслідок підриву з рейок зійшло п’ять вагонів. Пошкоджено понад 50 метрів залізничного полотна. росіяни стверджують, що вони перевозили зерно. Утім, у Головному управлінні розвідки Міноборони України наголосили, що цим шляхом ворог доставляє зброю, боєприпаси та техніку.  

«По тих коліях перевозять, зокрема, зброю, боєприпаси, бронетехніку та інші засоби, які використовуються для загарбницької війни проти України. Для того, щоб вбивати цивільних українців і українських захисників. Цілком природно, що ці колії не витримали, стомилися і тепер на деякий час не функціонують», – вказав представник ГУР Юсов. 

За його словами, «нормальна інфраструктура почне працювати тоді, коли Крим повернеться в Україну». 

 

Добавить комментарий