Global Money Week – у ЗУНУ

СУСПІЛЬСТВО
Global Money Week – у ЗУНУ

Global Money Week – щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

На факультеті фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, у межах проведення заходів фінансової грамотності, було організовано та проведено лекцію-дискусію для студентів факультету «Заощадження. Фінансова грамотність». Запрошений лектор – Олександр Сохацький, фінансовий радник, спікер національного проєкту з фінансової грамотності, амбасадор фінансової грамотності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, регіональний керівник ГО «Діловий клуб «Партнер» Тернопілля».

Отримані знання були практично застосовані слухачами на ігровому тренажері грі-симуляторі «Життєвий капітал» з сертифікованими тренерами та ведучими – Олександром Сохацьким, Світланою Яцишин, Ярославом Данилишином, Василем Турко, Анастасією Сохацькою, Іриною Гаврилюк.

Організатори заходу – кафедра обліку і оподаткування ФФО ЗУНУ. Модератор – к.е.н, доцент кафедри обліку і оподаткування Світлана Яцишин.

Студенти факультету фінансів та обліку трьома командами мали змогу відпрацювати власні моделі прийняття фінансових рішень, вчилися відповідально розпоряджатися власним бюджетом, приймати вигідні та продумані фінансові рішення, розглядали комплексні варіанти розв’язку проблем створення особистого (сімейного) капіталу, як основи фінансової свободи.

«Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє» – це офіційна тема Global Money Week у 2023 році. Вона наголошує на важливості сталого розвитку та впливі особистих фінансових рішень як на власне майбутнє, так і на навколишнє середовище та суспільство.

Залишити відповідь