Головний пріоритет для ЄС: Боррель заявив, що іде робота над зобов’язаннями перед Україною

СВІТ

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Головний дипломат ЄС Жозеп Боррель за підсумками сьогоднішньої зустрічі міністрів закордонних справ країн Євросоюзу заявив, що Україна є головним пріоритетом для блоку і що ЄС не втомиться від своїх зобов’язань щодо підтримки, повідомляє УНН.

Цитата

«Сьогодні 27 міністрів закордонних справ ЄС передали спільне послання підтримки Україні, коли ми вітали голову МЗС Дмитра Кулебу. Україна є головним пріоритетом ЄС – ми не будемо втомлюватися від наших зобов’язань. Я працюю, дотримуючись завдань Європейської ради, над нашими майбутніми зобов’язаннями щодо безпеки», – написав Жозеп Боррель в соціальній мережі Х.

Раніше

Лідери ЄС за підсумками саміту у жовтні закликали голову дипломатії ЄС провести консультації з Україною щодо майбутніх безпекових зобов’язань блоку та доповісти про це Єврораді в грудні.

Нагадаємо

Сьогодні голова МЗС Кулеба взяв участь у Раді ЄС на рівні міністрів закордонних справ. Він закликав збільшити військову допомогу для України, ухвалити в грудні рішення щодо початку переговорів про вступ України до ЄС, а також прискорити роботу над 12 пакетом санкцій проти рф.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сутність “конфліктів” на Близькому Сході та в Україні “зовсім різна” – Боррель

Залишити відповідь