ГОТУВАЛИ УДАР ПО “МОТОР СІЧІ”

Війна

Служба безпеки України затримала “крота” ФСБ та його брата – мешканців Запоріжжя, які готували ракетний удар по передислокованих заводах корпорації з виробництва авіадвигунів “Мотор Січ”. Один із них виявився механіком верстатів на одному з об’єктів.

За даними контррозвідки Служби безпеки, ворога цікавили координати цехів ПАТ “Мотор Січ” та ще одного машинобудівного заводу, які виробляють комплектуючі для авіації Збройних сил України.

Насамперед агресору потрібні були локації конструкторських бюро та виробничих потужностей, передислоковані після масштабного нападу РФ, де виготовляють двигуни для бойових гелікоптерів та безпілотників.

“Кріт” обходив територію підприємства та фіксував місцерозташування виробничих цехів та складів з готовою продукцією. Потім фігурант робив позначки на картах Google для подальшої передачі кураторам.

Агент готувався направити “звіт” через свого старшого брата – безробітного місцевого жителя, який був на прямому зв’язку з кадровим співробітником ФСБ.

У разі отримання розвідданих ворог планував прицільні ракетні удари по оборонних об’єктах Запоріжжя.

За даними слідства, обидва брати потрапили в поле зору ФСБ через їхнього батька – “ідейного рашиста”, який мешкає на тимчасово окупованій частині Запорізької області. З квітня 2024 року вони активно співпрацювали з ворогом.

Зловмисників взято під варту, обом загрожує довічне.

Залишити відповідь