Гроші у мене є, але я так прямо і сказала – не буде ніякої квартири, поки зять на роботу не влаштується. Після цього, у доньки з чоловіком дуже погіршилися стосунки. А нещодавно, донька в село повернулася, з речами, сказала, що через мене і мою жадібність вони з чоловіком розлучаються

ЖИТТЯ

Я з самого початку бачила, що донька моя не за того чоловіка заміж виходить, але ж хіба їй, 23-річній я могла щось пояснити?

Тетяна мене навіть слухати не хотіла, вона просто поставила нас з чоловіком перед фактом, що вона заміж зібралася.

Я пробувала тоді їй пояснити, що шлюб – це серйозно, і це на все життя, та Тетяна мені відповіла, що вона вже достатньо доросла для того, щоб самостійно приймати рішення, без моїх порад.

Ми з чоловіком люди не бідні. Живемо в селі, маємо великий будинок, город, тримаємо господарку.

Я час від часу в Польщу на заробітки їжджу, тому маю і відкладену, про всяк випадок, суму.

Так, я мріяла доньці велике весілля зробити, зібрати всю нашу численну родину, друзів, сусідів. І для організації такого торжества мені грошей не шкода зовсім було.

Але Тетяна заявила, що не хоче весілля.

Мені було дивно це чути, бо ж яка дівчина не мріє про білу сукню? Я відразу зрозуміла, що щось тут не так. А пізніше донька мені зізналася, що це її наречений Вадим не погоджувався на ці “танці з бубнами” – так він називав традиційні весілля з великою кількістю гостей.

Зате від квартири Вадим не відмовлявся, як тільки вони розписалися, він став наполягати, щоб ми своїй доньці квартиру купили, мовляв, гроші у нас є, і єдиній доньці треба допомогти.

Мене насторожив той факт, що почав зять про квартиру говорити вже після весілля. Тобто, житло буде придбане у шлюбі, і автоматично стане спільною власністю.

Я не проти купити доньці квартиру, але з однією умовою – нехай вони рік поживуть, а потім я кватиру куплю.

Це моє рішення настільки зятю не підійшло, що він рік не спілкувався зі мною, до нас в гості не приїжджав, позаочі нас жадібними називав. І сваха моя, його мама, туди ж.

А я знаю, чому я так сказала, просто зятю 26 років, а він досі не має постійної роботи. Живе на підробітках, трохи йому батьки допомагають.

От я і хотіла подивитися, чи рушиться зять за рік в пошуках роботи. Та, на жаль, нічого не змінилося, він і досі шукає себе.

То ж я продовжила свої умови – не буде ніякої квартири, поки зять на роботу не влаштується.

Після цього, у доньки з чоловіком дуже погіршилися стосунки. А нещодавно, донька в село повернулася, з речами, сказала, що через мене і мою жадібність вони з чоловіком розлучаються.

З дому нікуди не виходить, сердиться. А я місця собі не знаходжу, не знаю, що робити, хоча винною я себе не почуваю, адже з самого початку я відчула, що Вадим не підходить моїй Тетяні.

От тільки боюся, що донька через це мене за ворога тепер буде сприймати.

Але що я зробила не так?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Шановні читачі, запрошуємо переглянути наші історії на Youtube. 

Будемо вдячні, якщо Ви підпишетеся на наш канал.

Залишити відповідь