«Хотів їх вивести». Мірзоян розповів про свою реакцію, коли побачив на похороні Ніни Матвієнко кроликів-зрадників

ЖИТТЯ

Арсен Мірзоян (Фото:Кадр із відео)

Учасники гумористичного дуету Кролики Володимир Данилець і Володимир Мойсеєнко, які зрадили Україну, несподівано з’явилися на прощанні з легендарною українською артисткою Ніною Матвієнко, яке відбулося 11 жовтня у Києві.

В інтерв’ю Славі Дьоміну співак Арсен Мірзоян розповів, що хотів прогнати зрадників, але вирішив не влаштовувати скандал.

«Я не знаю, хто їх запросив. По-перше, ми нікого не запрошували. По-друге, там стояв мій знайомий Макс і я йому кажу: „Давай їх прибирати“. Мене почали зупиняти: „Арсен, не роби цього“. Хотів їх вивести. Ну думаю, ладно. Я відійшов. Ми просто оголосили, де буде прощання. Ніхто нічого не погоджував. Я не знаю, що це було. Я просто запитав: „Що вони взагалі роблять в Україні?“. Особисто з ними не говорив. Хотів їх вивести ще раніше, поки не зайшли. Але мені сказали: „Арсен не чіпай“», — зазначив музикант.

Нагадаємо, у квітні 2023 концерти скандальних гумористів бойкотували у США та Канаді через підтримку Росії. Українцям вдалося домогтися того, щоб виступи зрадників не відбулися.

Редактор: Оксана Ткаченко

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь