І це народна артистка України ? Колаборантку-за грати, СБУ влетіло: НА 10 РОКІВ! Остаточне рішення!

Політика

Артистку Ружену Рубльову засудили до 10 років позбавлення волі за звинуваченнями у колабораціонізмі та поширенні російської пропаганди. Рішення було прийняте заочно, оскільки Рубльова, ймовірно, перебуває на тимчасово окупованих територіях. Вона продовжує виступати перед окупантами та гастролювати в Росії.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на вирок Рівненського міського суду.

«Суд встановив, що 56-річна Рубльова Ружена Анатоліївна, уродженка селища Асканія-Нова Каховського району Херсонщини, мешканка Херсона, добровільно пішла служити ворогу. 30 вересня 2022 року вона брала участь у концерті, що був присвячений російській окупації частини України і проходив у центрі Москви», — йдеться у повідомленні.

Також Рубльова агітувала людей брати участь у незаконному референдумі щодо «приєднання» Херсонщини до РФ. 14 лютого 2023 року вона виступала з моноспектаклем «Симфонія одной души» в тимчасово окупованому Генічеську.

За даними досудового розслідування, жителька Херсона, яка більше 20 років працювала у місцевому театрі та у 2021 році отримала звання «Народної артистки України», після окупації міста пішла на співпрацю з ворогом.

Окупанти призначили її спершу директоркою двох музичних шкіл, а пізніше жінка очолила ще й так званий «Херсонский областной русский академический музыкально-драматический театр» в Генічеську.

Як зазначається, обвинувачена займається пропагандистською діяльністю та бере активну участь у «культурних» заходах, які організовує ворог.

Ружена Рубльова працювала у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша з 1999-го, є провідною артисткою театру і хормейстер. Повідомлялося, що Рубльова перебувала на території окупованого лівобережжя Херсонщини.

Залишити відповідь