Ілона Гвоздьова вперше розповіла, яку суму заробляє в місяць

ЖИТТЯ

Популярна українська хореографиня Ілона Гвоздьова часто ділиться подробицями свого життя. Нещодавно жінка збільшила груди. Вона самостійно оплатила пластичну операцію та залишилась дуже задоволеною результатом. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу розсекретила свій заробіток.

У програмі “Слава+” хореографиня відверто зізналась, яку суму заробляє щомісяця. За словами Ілони Гвоздьової, її заробіток становить близько трьох тисяч доларів. Також жінка додала, що до війни сума була набагато більшою.

“Я заробляю на співпраці з Instagram. Це реклама. Я заробляю в університеті. Також заробляю викладаючи індивідуальні уроки та на фестивалях як журі. Даю майстер-класи. На життя мені вистачає. Звичайно, це не ті заробітки, які були до війни. У середньому це три тисячі доларів у залежності від об’єму роботи”, – поділилась Ілона Гвоздьова.

А ще зірка українського шоу-бізнесу додала, що більшу частину витрат у сім’ї покриває чоловік. Також Ілона Гвоздьова заявила, що педагогічна діяльність приносить їй приблизно триста доларів кожного місяця. Хореографиня задоволена своїм заробітком. Втім, за словами жінки, ніколи не пізно прагнути до кращого.

Читайте також: Важкохворий Богдан Шелудяк показав, як виглядає після двох тижнів лікування

Залишити відповідь