Intel відклала план розширення виробництва мікросхем у В’єтнамі – Reuters

СВІТ

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Корпорація Intel відклала заплановані інвестиції для розширення виробництва мікросхем у В’єтнамі. Про це повідомляють джерела Reuters, передає УНН.

Деталі

Видання пише, що після візиту президента Джо Байдена до В’єтнаму у вересні чиновники з США повідомили обраній групі американських бізнесменів та експертів, що Intel відклала план розширення виробництва мікросхем у В’єтнамі. Один з учасників зустрічі зазначив Reuters, що Intel прийняла це рішення приблизно в липні.

За словами співрозмовника, компанія не повідомила, чому вона скасувала розширення. Але інше джерело, яке було присутнє на двох окремих зустрічах за останні тижні між американськими компаніями і вищими посадовими особами В’єтнаму, повідомило, що Intel висловила занепокоєння з приводу стабільності поставок електроенергії і надмірної бюрократії.

Одна з цих зустрічей відбулася минулого тижня в Ханої за участю віцепрем’єр-міністра В’єтнаму Тран Лу Куанга.
У коментарі Intel зазначається, що В’єтнам залишатиметься важливою частиною глобальних виробничих операцій, оскільки попит на напівпровідники зростає.

Рішення Intel було прийнято після того, як у червні компанія оголосила про великі інвестиції в Європу, а у тому ж місяці В’єтнам зазнав дефіциту електроенергії, що змусило багатьох виробників тимчасово призупинити виробництво.

Intel також розширює свої інвестиції в виробництво мікросхем в Малайзії, одному з головних конкурентів В’єтнаму в Південно-Східній Азії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США хочуть оновити експортні обмеження на чіпи з Китаю

Залишити відповідь