Ірина Федишин різко відповіла на критику щодо виїзду її чоловіка за кордон

ЖИТТЯ

Відома українська співачка Ірина Федишин нещодавно поділилась новими сімейними фото. Кадри зірка зробила в Барселоні. Перед камерою вона позувала з синами та чоловіком. Деяких підписників неабияк обурило те, що коханий співачки виїхав за кордон під час війни. Вони відразу розкритикували Ірину Федишин, засипавши негативними коментарями.

Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу все-таки пояснила, чому її чоловік виїхав за кордон під час війни. Співачка різко відповіла на критику. За словами Ірини Федишин, її коханий виїхав за кордон не просто так. Знаменитість додала, що Віталій Човник має на це дозвіл. Також вона заявила, що чоловік активно допомагає ЗСУ, тому часто буває за кордоном.

“Тут декілька дописувачів пишуть дурниці. Ви при своєму розумі? Що так все перекручуєте? Поїхали офіційно, щоб заробити кошти для ЗСУ. Заробили і купили з цієї поїздки 100 дронів і не тільки. Бо зараз навіть на один дрон зібрати складно, в тому числі і за кордоном. Поїдьте і спробуйте. Хто вам заважає? І офіційний дозвіл у Віталія є, виїхав з дозволу Міністерства і ніхто не ховається”, – різко відповіла Ірина Федишин.

Також співачка повідомила, що її чоловік займається організацією благодійних концертів, працює із запитами військових, а також має благодійний фонд.

Читайте також: Вагітна Лілія Ребрик повідомила стать майбутньої дитини

Залишити відповідь