Картину Пікассо продали на аукціоні за 139 млн дол. Це друга найдорожча його робота

СВІТ

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Картину Пабло Пікассо “Жінка з годинником” (“Femme a la Montre”) продано більше, ніж за 139 млн доларів. Про це повідомляє аукціонний дім Sotheby’s, передає УНН.

Цитата

“Шедевр Пабло Пікассо “Жінка з годинником” (1932) продано за 139,4 мільйона доларів – це друга за величиною сума, яка колись була отримана за (роботу) художника на аукціоні, і найцінніша робота, продана на аукціоні цього року”, – повідомив Sotheby’s.

Деталі

З даними CNN, полотно придбав анонімний покупець. Загальна вартість картини становила 139,364 млн доларів, що перевищило оціночну вартість, яка становила 120 млн доларів. Таким чином «Жінка з годинником» стала другою найдорожчою картиною Пікассо.

Картину «Жінка з годинником» Пікассо створив у 1932 році, зобразивши на ній свою кохану французську модель Марію-Терезу Вальтер з наручним годинником. На думку дослідників творчості художника, це полотно мало для нього особливе значення, оскільки пов’язане з почуттями, що охоплювали його.

Картина походить із зібрання американської колекціонерки Емілі Фішер Ландау, яка померла в березні цього року у віці 102 років. Вона купила картину в 1968 році, і понад 50 років картина прикрашала її квартиру в Нью-Йорку. «Жінка з годинником» вважається найдорожчою роботою в її колекції.

При цьому найдорожчою картиною Пікассо, яка була продана на аукціоні, є робота під назвою «Алжирські жінки», яку 2015 року було продано на аукціоні Christie’s за 179,3 мільйона доларів США. Експерти прогнозували, що «Жінка з годинником» могла побити цей ціновий рекорд робіт Пікассо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відоме полотно Енді Воргола “Мерілін” продали за рекордні 195 млн доларів

Залишити відповідь