Катар домовляється про угоду між Ізраїлем та ХАМАСом про звільнення 50 заручників в обмін на три дні тиші – Reuters

СВІТ

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Катар провів переговори, щоб досягти угоди між ХАМАС і Ізраїлем про звільнення близько 50 цивільних заручників з Гази в обмін на триденне припинення вогню. Про це повідомляє Reuters, передає УНН.

Деталі

Reuters пише, що Катар має пряму лінію зв’язку з ХАМАС та Ізраїлем і раніше ці зв’язки допомагали укладати перемир’я між ними. Зараз джерела Reuters зазначають, що обговорюється угода про обмін 50 захоплених ХАМАСом заручників в обмін на триденне припинення вогню. Також угода передбачає обмін 50 звільнення Ізраїлем деяких палестинських жінок і дітей з ізраїльських в’язниць і збільшення обсягу гуманітарної допомоги, дозволеної в Газу. Окрім того угода вимагатиме від ХАМАСу передачі повного списку живих цивільних заручників, які утримуються в Газі. При тому більш повне звільнення всіх заручників наразі не обговорюється.

За даними джерел, ХАМАС погодився на загальні контури цієї угоди, але не погоджується Ізраїль.

У разі реалізації угоди це буде найбільше звільнення заручників з моменту нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня. Загальну кількість полонених оцінюють приблизно у 240 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦАХАЛ заявив, що взяв під контроль частину урядових будівель ХАМАС у Газі

Залишити відповідь