Катерина Осадча показала, як виглядає без косметики

ЖИТТЯ

Популярна українська телеведуча Катерина Осадча зовсім не соромиться позувати на камеру без косметики. Жінка часто хизується природною красою та ділиться світлинами, на яких позує без макіяжу. У 40-річному віці Катерина Осадча має чудовий вигляд. Фоловери часто цікавляться, як телеведучій вдається залишатись такою молодою та красивою.

Нещодавно знаменитість поділилась новим кадром. Катерина Осадча знову показала себе без жодної краплі косметики. Нову світлину вона запостила в соцмережі Instagram. Перед камерою телеведуча постала в піжамі. Катерина Осадча позувала на ліжку, демонструючи стомлений вигляд.

Під фото жінка поділилась своїми роздумами про те, наскільки соцмережі змінюють нашу реальність. “Можливо ми українці почнемо в соцмережах чесно розповідати про себе, адже нам всім м’яко кажучи не дуже. Але ми продовжуємо робити вигляд, що все ОК… Часто думаю зараз про викривлену реальність соцмереж. Дві крайності – усміхнені, щасливі або смерть. Ніби нічого не існує між цим”, – заявила Катерина Осадча.

Світлину телеведучої відразу прокоментували підписники. Вони засипали жінку компліментами та додали, що без косметики Катерина Осадча має дуже привабливий вигляд.

Читайте також: Учасник “Холостячки-2” Роман Свечкоренко зробив операцію з пересадки волосся

Залишити відповідь