Кінець бойових дій! Генерал не стримався – про це мовчали всі: українців попередили. Повна перемога!

ПОДІЇ УКРАЇНИ, ПОЛІТИКА

Німецький генерал-майор Крістіан Фройдінг повідомив, що Бундесвер вже розробив плани для надання підтримки українській армії до 2032 року. За даними австрійських ЗМІ, це може означати лише одне — те, що конфлікт Росії з Україною може продовжитися ще протягом 9 років.

Директор штабу планування та командування Міністерства оборони Федеративної Республіки Німеччини Крістіан Фройдінг повідомив це під час «Ялтинської конференці-2023».

Австрійські журналісти заявили, що це може свідчити про те, що у Німеччині прогнозують затяжну війну Росії проти України. Видання зазначає, що цей «високопоставлений офіцер заявив, що Бундесвер та німецький уряд розраховують на ще дев’ять років війни».

Там додали, що для України гарна новина у тому, що союзники готові її підтримувати навіть під час такого сценарію.

«У Німеччині парламент продовжив нашу військову підтримку нашим українським друзям до 2032 року. Ми готові надавати довгострокову підтримку. І ми готові зробити час нашим союзником — не робити час союзником Путіна», — сказав Крістіан Фройдінг. 

Німецький генерал зазначив, що перемога буде досягнута, коли територія України буде відновлена до кордонів 1991 року. Він також наголосив, що військова допомога Україні повинна надаватись швидше, ніж зараз. 

Добавить комментарий