Клієнтка Fashion Club під російську попсу демонстративно проїхалася площею Ринок у Львові

СУСПІЛЬСТВО


Клієнтка Fashion Club під російську попсу демонстративно проїхалася площею Ринок у Львові

01:07 10 листопада 2023 р.

Автівка заїхала на територію стоянки ресторану Fashion Club, а близько 16:00 години виїхала через вул. Театральну та зробила заборонений поворот на площу Ринок.

Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, пише DailyLviv.com.

“Сьогодні в мережі зʼявилось відео, на якому водійка «Мерседеса», слухаючи російську музику, проїжджає через площу Ринок. Завдяки камерам спостереження з’ясували, що подія трапилась у вівторок, 07 листопада”, – зазначив Забарило.

Він докладно розповів про маршрут автівки, яка зухвало порушила правила дорожнього руху.

“Автівка заїхала на територію парковки ресторану «Фешн» та близько 16:00 години виїхала через вул. Театральну. Далі водійка мала виїхати з пішохідної зони, повернувши праворуч у напрямку пр.Свободи.

Натомість грубо порушила правила дорожнього руху, свідомо проігнорувала заборону повороту ліворуч, демонстративно опустила бокове вікно, увімкнула голосніше російську «попсу» та проїхалась через площу Ринок.

Жодної перепустки водійка не мала. Принаймні від міста. Вона порушила правила дорожнього руху. За це, сподіваюсь, буде належно покарана. Всі відеофакти зі зафіксованими номерними знаками уже передаємо в поліцію”,- наголосив урядовець.

Він сподівається, що на момент оприлюднення відео, «Мерседес», в якому його знято, вже залишив територію Львова. “Сподіваюсь, назавжди”, – додав чиновник.

Забарило пообіцяв окремо порушити питання в мерії, щодо парковки біля цього ресторану, щоб такі випадки не стали масовими.

“Зокрема повернемось до ідеї закрити виїзд у цьому напрямку”,- запропонував урядовець.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.comджерела 1